kategória
szerző
cím
kiadó
ISBN
évszám
ár
-
leírás
A mezők bármelyike illeszkedjen
A mezők mind illeszkedjen
Líra törzsvásárlónak további kedvezmények>
 
 
Ingyenes szállítás 10.000 Ft felett

PublishDrive

  -   4 találat összesen, 1 oldalon
rendezés:
találatok/oldal:
nézet:
oldal:
Ross Orna - An Irish Fiction Omnibus [eKönyv: epub, mobi]

An Irish Fiction Omnibus [eKönyv: epub, mobi]

Ross Orna

Sikeres rendelés után azonnal letölthető.
eKönyv
An Irish Fiction Omnibus is a collection of three bestselling novels from Orna Ross, perfect for fans of The Irish Heart series by Juliet Gauvin and An Irish Family Saga series by Jean Reinhardt. After the Rising, book one in The Irish Trilogy is a historical murder mystery of love, revenge and...
Megjelenés:
2018. január 11.
2831 Ft
Sarah Waters - A szobalány

A szobalány

Sarah Waters

Szállítás: 2-4 munkanap
Könyv
Sue Trinder árva lány, akit Mrs. Sucksby gondjaira bíztak. Az asszony olyan szokatlan gyengédséggel nevelte Sue-t, mintha a sajátja volna. London egyik nyomornegyedének szívében lévő háza nemcsak nyűgös apróságok menedéke, akiket alkalomadtán ginnel csendesít le, hanem...
Megjelenés:
2017. március 28.
3990 Ft 15%
3391 Ft
Elizabeth Healey - Elizabeth eltűnt

Elizabeth eltűnt

Elizabeth Healey

Szállítás: 2-4 munkanap
Könyv
Maud fokozatosan veszíti el emlékezetét és kapcsolatát a világgal. Egyvalakit azonban nem tud és nem is akar elfelejteni: barátnőjét, Elizabethet - aki eltűnt. Vagy akiről azt hiszi, hogy eltűnt, és veszélyben van. De senki nem hallgat rá: sem a lánya, sem a gondozói, sem a...
Megjelenés:
2016. december 08.
3490 Ft 15%
2966 Ft
Sarah Waters - A szobalány

A szobalány

Sarah Waters

Szállítás: 2-4 munkanap
Könyv
Sue Trinder árva lány, akit Mrs. Sucksby gondjaira bíztak. Az asszony olyan szokatlan gyengédséggel nevelte Sue-t, mintha a sajátja volna. London egyik nyomornegyedének szívében lévő háza nemcsak nyűgös apróságok menedéke, akiket alkalomadtán ginnel csendesít le, hanem...
Megjelenés:
2016. november 30.
3990 Ft 15%
3391 Ft





Minden jog fenntartva © 1999-2012 Líra Könyv Zrt.
A weblapon található információk közzétételéhez, másolásához a működtetők írásbeli beleegyezése szükséges.
Powered by Infosystem s.r.o.. Minden jog fenntartva.
mobil nézet