Bővebb ismertető
1. Félelmek és csaták
Atács megállt az ajtóban. Azonnal feltűnt neki a négy idegen srác, akik a büféscsajt szórakoztatták. Az egyik észrevette, majd laza mozdulattal megbökdöste a mellette álló közel kétméteres fiú vállát. Atács érezte, hogy gáz lesz, főleg amikor elindultak felé. El kéne futnia, ez volt az első gondolata, de elkésett vele. Bekerítették. A diákok szép lassan kiszivárogtak a büféből.
- Hol van az a szemétláda haverod? - kérdezte a magas srác, és a karját az ajtófélfának támasztotta.
- Sok haverom van — többet nem tudott mondani, mert az elkapta a nyakát, és nekinyomta a falnak.
- Az a tetű, aki bemerészkedett a vadászterületemre! - A fiú a büféscsajra nézett, aki aggódva figyelte a jelenetet.
Atács összerakta a képet. Pár napja Praetor hancúrozott a bögyös lánnyal, a tegnap esti buliban pedig Krisz vitte el egy körre. Ez lenne a pasija? Szorult helyzetben volt, mégis majdnem elröhögte magát.
- Arra a híres vadászterületre már elég sokan bemerészkedtek, fogalmam sincs, melyiket keresed - sziszegte a foga között.
A srác olyan erővel ütötte gyomorszájon, hogy Atács össze-csuklott. Nem kapott levegőt, csak tátogott, mint a partra vetett hal. A lány odaszaladt.
7