Bővebb ismertető
Valahányszor különleges alkalomra készülünk, a fodrászhoz járás drága és időigényes lehet. Miért ne készíthetnénk el saját magunknak a csodás hajkölteményeket otthon? Az otthoni fodrászkodás sokkal kevesebbe kerül, ráadásul nem kell másvalaki időbeosztásához igazodnunk.
A Csábító hajviseletek: Elegáns frizurák minden alkalomra című könyvben minden hajtípusra - rövidre, hosszúra, egyenesre és göndörre - és mindenféle alkalomra találunk frizurákat. ha valakit érdekel a hajhosszabbítás vagy más kiegészítők használata, arra is talál néhány szép példát.
Ami az alkalmakat illeti, bármelyik stílus szabadon alkalmazható bármikor. A könyvben bemutatott elegáns frizurákat bátran viselhetjük esküvőn vagy más különleges alkalomkor; a divatos modelleket, ha ünnepi vacsorára vagy táncolni megyünk. Megtanulhatjuk a romantikus loknik, különleges hajfonatok, egzotikus hajfeltűzések és finom hullámok elkészítésének technikáját is.