kategória
szerző
cím
sorozat
kiadó
ISBN
évszám
ár
-
leírás
Előrendelhető
A mezők bármelyike illeszkedjen
A mezők mind illeszkedjen

Tom Clancy - A rettegés arénája [szépséghibás]

A rettegés arénája [szépséghibás]

Tom Clancy

Partvonal Kiadó , Megjelenés: 2019. október 15.
 
Az állapotfotókat megtalálja alul, a leírásnál. Katonai-politikai thriller Jack Ryan eposzi méreteket öltő megbízásáról Jack Ryan ügynök ezúttal minden eddiginél fontosabb megbízást kap. Az öbölháború véget ért, ám egy izraeli nukleáris fegyvernek nyoma veszett. Az új orosz elnökben gyanús, veszélyes embert lát az amerikai kormány, ezért ráállítják Jacket, hogy tartsa szemmel. Eközben azonban kiderül, hogy egy terroristacsoport szerezte meg a nukleáris robbanóeszközt, amit amerikai...
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
4999 Ft
előző ár: 30 napon belüli legalacsonyabb ár.
4749 Ft
akciós ár:
2499 Ft
Szállítás: 2-5 munkanap
Részletesen erről a termékről
Bővebb ismertető
Az állapotfotókat megtalálja alul, a leírásnál.

Katonai-politikai thriller Jack Ryan eposzi méreteket öltő megbízásáról

Jack Ryan ügynök ezúttal minden eddiginél fontosabb megbízást kap. Az öbölháború véget ért, ám egy izraeli nukleáris fegyvernek nyoma veszett. Az új orosz elnökben gyanús, veszélyes embert lát az amerikai kormány, ezért ráállítják Jacket, hogy tartsa szemmel. Eközben azonban kiderül, hogy egy terroristacsoport szerezte meg a nukleáris robbanóeszközt, amit amerikai területen akarnak felrobbantani, majd az oroszokra hárítani a felelősséget, hogy ezzel világméretű konfliktust robbantsanak ki. Csak Jack Ryan képes megakadályozni a közelgő katasztrófát.
Egyedül Tom Clancy képes ilyen valósághű, drámai, ragyogóan mozgalmas cselekményt megalkotni, mint A rettegés arénájában felvázolt, eposzi méreteket öltő krízis. Jack Ryan - a Vadászat a Vörös Októberre, a Veszélyzóna, a Krízis és a Célkeresztben hőse - lélegzetelállító, bravúros katonai akcióval, csúcstechnológiai háttérrel és pszichológiai erővel tér vissza az olvasókhoz.








A fordulatokban és akcióban gazdag cselekmény során az események a világ összes nagyhatalmát érintik, és egy soha nem látott nukleáris katasztrófa rémét vetítik előre.
Az események sajnálatos következményeképp egyre többen kénytelenek otthon maradni, hogy saját lakásukból intézzék napi teendőiket. Ezért úgy döntöttünk, hogy napról napra összegyűjtjük nektek azokat a könyveket, amelyek segítségével könnyebben átvészelhetitek ezt az időszakot. A második hét végére egy elképesztő politikai krimit, az azóta klasszikussá vált szerző, Tom Clancy egyik fontos művét, A rettegés arénáját ajánljuk. A fordulatokban és akcióban gazdag cselekmény során az események a világ összes nagyhatalmát érintik, és egy soha nem látott nukleáris katasztrófa rémét vetítik előre.
Olvassa el a teljes cikket a Mindennap Könyv oldalon! >>

Termékadatok

Cím: A rettegés arénája [szépséghibás]
Szerző: Tom Clancy
Fordító: Nitkovszki Stanislaw
Kiadó: Partvonal Kiadó
Oldalak száma: 960
Megjelenés: 2019. október 15.
Kötés: Kartonált
ISBN: 9786155783432
Méret: 200 mm x 130 mm x 54 mm
A szerzőről
Tom Clancy művei
Tom Clancy (1947- 2013) az irodalmi thriller atyjaként számon tartott világhírű író számos regényéből – Vadászat a Vörös Októberre, Férfias játékok, A rettegés arénája, Végveszélyben – sikeres hollywoodi film készült. Tom Clancy, aki a hadtörténet, a hidegháború és a napi politika aktív ismerője volt, műveiben a részletekbe menő és hiteles hírszerzői/katonai világ bemutatásával szerzett nevet magának. A New York Times bestseller írója 2011-ben megjelent regényét (Against all enemies; Egy mindenki ellen) Peter Telep közreműködésével írta, melyben az alvilág köreibe beépülő Moore ügynök újszerű képességekkel lép fel a modern kor kihívásai ellen. 2012-ben napvilágot látott újabb regénye, a Locked On (Célkeresztben) magyarul a Partvonalnál 2013 karácsonyára jelent meg, és ebben ismét jól ismert főhősét, Jack Ryant lépteti fel. A legutóbbi hazai kiadás megjelenése előtt nem sokkal, 2013 októberében Tom Clancy váratlanul elhunyt, legalább még két kiadatlan regényt hagyva hátra a magyar olvasóknak. A két utolsó regény kiadásának előkészületei folyamatban vannak.
Bolti készlet  
Vélemény:
Minden jog fenntartva © 1999-2019 Líra Könyv Zrt.
A weblapon található információk közzétételéhez, másolásához a működtetők írásbeli beleegyezése szükséges.
Powered by ERBA 96. Minden jog fenntartva.
mobil nézet