kategória
szerző
cím
sorozat
kiadó
ISBN
évszám
ár
-
leírás
Előrendelhető
A mezők bármelyike illeszkedjen
A mezők mind illeszkedjen
Líra törzsvásárlónak további kedvezmények>
 
 
Ingyenes szállítás 13.000 Ft felett

Jennifer Lynn Barnes - THE HAWTHORNE LEGACY

THE HAWTHORNE LEGACY

Jennifer Lynn Barnes

LIBRO-TRADE , Megjelenés: 2023. október 09.
Könyv
 
'Barnes is a master of puzzles and plot twists' E. Lockhart, author of We Were Liars Intrigue, riches, and romance abound in this thrilling sequel to the global bestselling The Inheritance Games. Perfect for fans of Karen McManus and Holly Jackson. A DEADLY GAME. A PUZZLE TO SOLVE. A FORTUNE AT...
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
4710 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
4192 Ft
Szállítás: 1-2 munkanap
Ez a termék törzsvásárlóként akár 3862 Ft
Személyes ajánlatunk Önnek

Örökösök viadala [eKönyv: epub, mobi]

Jennifer Lynn Barnes

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2790 Ft

Finale [eKönyv: epub, mobi]

Stephanie Garber

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2799 Ft

Vacation in Naples [eKönyv: epub, mobi]

Fejős Éva

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2490 Ft

Az örökség ára [eKönyv: epub, mobi]

Jennifer Lynn Barnes

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2790 Ft

Learn Hungarian - Quick / Easy / Efficient - 2000 Key Vocabularies [eKönyv: epub, mobi]

Languages Pinhok

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
3990 Ft

Az örökség kulcsa [eKönyv: epub, mobi]

Jennifer Lynn Barnes

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2790 Ft

Visszafelé mesélve [eKönyv: epub, mobi]

Norbert Tasev

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
1890 Ft

Bangkok Transit [eKönyv: epub, mobi]

Fejős Éva

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes.
2490 Ft
Akik ezt a terméket megvették, ezeket vásárolták még

A fülemüleerdő titka

Lucy Strange

ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
2990 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
2661 Ft

All Your Perfects - Minden tökéletesed

Colleen Hoover

ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
3999 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3559 Ft

A Kingfisher Hill-i gyilkosságok

Sophie Hannah

ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
3999 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3559 Ft

It Starts With Us - Velünk kezdődik (It Ends With Us 2.)

Colleen Hoover

ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
4499 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
4004 Ft

The ​Inheritance Games (The Inheritance Games 1.)

Jennifer Lynn Barnes

ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
4710 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
4192 Ft

The Right Move (Windy City Series, Book 2)

LIZ TOMFORDE

ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
5650 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
5028 Ft

Bride

Ali Hazelwood

Ali Hazelwood - Bride
ÚJ
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
5650 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
5028 Ft

Keeping 13 (The Boys of Tommen Series, Book 2)

Chloe Walsh

Chloe Walsh - Keeping 13 (The Boys of Tommen Series, Book 2)
ÚJ
ár a könyvön: Az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár), a kiadó által ajánlott fogyasztói ár, amely megegyezik a bolti árral (bolti akció esetét kivéve).
5415 Ft
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben az eredeti ár (könyvre nyomtatott ár) az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
4819 Ft
Részletesen erről a termékről
Bővebb ismertető
'Barnes is a master of puzzles and plot twists' E. Lockhart, author of We Were Liars

Intrigue, riches, and romance abound in this thrilling sequel to the global bestselling The Inheritance Games. Perfect for fans of Karen McManus and Holly Jackson.

A DEADLY GAME. A PUZZLE TO SOLVE. A FORTUNE AT STAKE.

One step forward.

Avery thought that solving the riddle left by billionaire Tobias Hawthorne would reveal why he left her - a complete stranger - his entire fortune.

Two steps back.

But as the cryptic clues tale an unexpected twist and the handsome and enigmatic Hawthorne grandsons continue to pull her in different directions, Avery can't help but wonder who she can really trust and who is just looking out for themselves.

What happens when the truth just hides more secrets?

Soon Avery realizes this game is no longer just about money and power. Now she's playing for her life.

'Impossible to put down' Buzzfeed

Termékadatok
Cím: THE HAWTHORNE LEGACY
Szerző: Jennifer Lynn Barnes
Kiadó: LIBRO-TRADE
Megjelenés: 2023. október 09.
ISBN: 9780241480724
Bolti készlet  
Vélemény:
Minden jog fenntartva © 1999-2019 Líra Könyv Zrt.
A weblapon található információk közzétételéhez, másolásához a működtetők írásbeli beleegyezése szükséges.
Powered by ERBA 96. Minden jog fenntartva.
mobil nézet