kategória
szerző
cím
sorozat
kiadó
ISBN
évszám
ár
-
leírás
Előrendelhető
A mezők bármelyike illeszkedjen
A mezők mind illeszkedjen
Líra törzsvásárlónak további kedvezmények>
 
 
Ingyenes szállítás 10.000 Ft felett
Személyes ajánlatunk Önnek
Casey McQuiston - Red, White, & Royal Blue - Vörös, fehér és királykék
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben a könyvre nyomtatott ár az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3654 Ft
Blanka Lipinska - 365 nap 3.
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben a könyvre nyomtatott ár az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3192 Ft
Joe HILL - Locke & Key - Kulcs a zárját 1.
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben a könyvre nyomtatott ár az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
6371 Ft
Suzanne Collins - Az éhezők viadala II. - Futótűz
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben a könyvre nyomtatott ár az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
2958 Ft
Kollár Betti - A vonzás törvénye
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben a könyvre nyomtatott ár az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
2958 Ft
Jade Beer - Az utolsó ruha Párizsból
ÚJ
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben a könyvre nyomtatott ár az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3432 Ft
Erin Watt - One small Thing - Egy kis apróság
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben a könyvre nyomtatott ár az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3399 Ft

Luca Veste

  -   3 találat
rendezés:
találatok/oldal:
nézet:
oldal:
Luca Veste - Vérbeli barátok [eKönyv: epub, mobi] eKönyv

Vérbeli barátok [eKönyv: epub, mobi]

Luca Veste

Szállítás: Sikeres rendelés után azonnal letölthető.
eKönyv
Egy utolsó buli, mielott a hat jó barát végleg maga mögött hagyja a fiatalságot. Egy gátlások nélküli éjszaka, ami sokkoló véget ér. Egy hulla, amitol meg kell szabadulni. Egy titok, amirol soha senki, semmilyen körülmények között nem beszélhet. Egy eskü, amit valaki...
Megjelenés:
2020. november 30.
2999 Ft
Luca Veste - Vérbeli barátok

Vérbeli barátok

Luca Veste

Szállítás: 2-6 munkanap
Könyv
Egy utolsó buli, mielőtt a hat jó barát végleg maga mögött hagyja a fiatalságot. Egy gátlások nélküli éjszaka, ami sokkoló véget ér. Egy hulla, amitől meg kell szabadulni. Egy titok, amiről soha senki, semmilyen körülmények között nem beszélhet. Egy eskü, amit valaki...
Megjelenés:
2020. október 27.
online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben a könyvre nyomtatott ár az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3799 Ft
Luca Veste - Dead Gone [antikvár]

Dead Gone [antikvár]

Luca Veste

Szállítás: 3-7 munkanap
Antikvár
Gerince megtört. A könyv kissé megnyomódott. The young girl you have found isn''t the first experiment I''ve carried out. She won''t be the last.A tense, unpredictable crime debut that will not only have you gripped, but will chill you to the bone. Perfect for fans of Stuart MacBride and Mark...
Megjelenés:
2014. január 01.
1200 Ft
Luca Veste toplistája

Vérbeli barátok

Luca Veste

online ár: Webáruházunkban a termékek mellett feltüntetett fekete színű online ár csak internetes megrendelés esetén érvényes. Amennyiben a Líra bolthálózatunk valamelyikében kívánja megvásárolni a terméket, abban az esetben a könyvre nyomtatott ár az érvényes, kivétel ez alól a boltban akciós könyvek.
3799 Ft





Minden jog fenntartva © 1999-2019 Líra Könyv Zrt.
A weblapon található információk közzétételéhez, másolásához a működtetők írásbeli beleegyezése szükséges.
Powered by ERBA 96. Minden jog fenntartva.
mobil nézet